Skip to content Skip to footer

Ajans Başkanı

O bizim ajans başkanımız, fikir bulucumuz, son kelime bükücümüz… Dalga geçmiyoruz gerçekten kelimeleri büken, kelimelerle dans eden, yeri geldiğinde yok yeri geldiğinde ise var eden göz bebeğimiz.

“Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar: ya bir insan yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir.” der Tolstoy. Repektif’in hikayesi ise onun fikirleriyle başlamıştır ve bu durum Tolstoy’un iddia ettiği durumdan çok daha farklıdır. Bu yolun temelini attığı ilk günden beri durduğu durakları ve yanına aldığı yoldaşlarını daima iyi seçen bir karaktere bürünmüş böylede devam etmiştir.

Bu yol göründüğü kadar kısa değil oldukça uzun ve çetrefillidir. Ancak bunlardan bahsedip canınızı sıkmak istemeyiz. Daha eğlenceli durumlara girelim. Nasıl mı? Size bir soru sorarak başlayalım o halde. Redbull denilince aklınıza ilk gelen şey nedir? Bir enerji içeceği markası ise çok doğru fakat Redbull onun için öncelikle bir Formula 1 takımıdır. Sabah, akşam, gece, gündüz demeden takip eden, bununla da kalmayıp sporun her dalıyla ilgilenen, bir ajans başkanıdır. Bunu işten kalan vakitlerinde nasıl yapabilir diye soracak olursanız inanın biz de bilmiyoruz…

Contact Form

    Adres

    Helis Metro Ofis, Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sk. No:19 Kat:11, D:40, 34893 Pendik/İstanbul 

    Haber Bülteni
    Repektif © 2024.
    💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?