Skip to content Skip to footer

Jr. Art Director

Melih Çıbıkçı, evet adı ve soyadı ile başladık. Soyadını “Ç” ile yazmamız gerekiyor çünkü bu konuda çok hassas Melih Ç. Cıbıkçı da değil, Cıbıkcı da. Kendisi bizim ilk stajyerimiz, okurken staj yapmaya başladı ve mezun olduğu hafta tam zamanlı aramıza katıldı. Biz de Melih’i tam zamanlı olarak çok seviyoruz.

Kendisi ile göz göze geldiğinizde otomatik olarak arkada “Bakışların Bana Biraz Cesaret Versin” çalmaya başlıyor. Hatta bazen kurt bakışlım, ömrümm diyesimiz bile geliyor. Yetenek doğuştan mı yoksa sonradan mı kazanılır diye sorarlar, Melih yetenekli doğmuş yetmemiş, bir de sonradan kazanmış. Bilgisayarda ya da kâğıt üzerinde yaptığı çizimlerde her zaman döktürüyor. Biz de yakın zamanda nazar değmesin diye kurşun döktüreceğiz.

Melih’i Google’da aratacağınız kelimeleri sizlere hemen söyleyelim. Tasarım çocuk, sticker adam, yahşi bakışlı genç, moderin erkek, son Spotify bükücü, Galatasaray hastası… Melih’i anlatmakla bitiremeyiz, yaşamanız lazım. Biz yaşamaya devam edelim, siz de bu kadarlık tanımış olun. :)

Contact Form

    Adres

    Helis Metro Ofis, Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sk. No:19 Kat:11, D:40, 34893 Pendik/İstanbul 

    Haber Bülteni
    Repektif © 2024.
    💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?