Skip to content Skip to footer

Art Director

Kendisi ajansımızın ilk göz ağrısı, medarı iftiharı Art Direktörümüzdür. Kendisinin ön plana çıkan özellikleri saymakla bitmez ancak örnekleme yapmak gerekir ise; Matbaacılara makineyi nasıl kullanacaklarını öğretmişliği, İç Mimarlara teknik çizim dersi vermişliği vardır.

Adobe İllustrator programının içinde Adobe’nin haberi olmayan toolları kullanabilme yeteneğine de sahiptir kendisi. (Bıraksalar tool ekleyecek.)

Bu şekilde anlattığımızda akıllarda ne canlanır bilemeyiz ama kendisi kedi gibi bir insandır. Daha sesini yükselttiği görülmemiştir. İşine duyduğu saygıyı iş arkadaşlarına eksiksiz duyduğundan mıdır bilemiyoruz ama daha birisinin tavuğuna “kışt” dediğini işiten olmamıştır.

Onur arkadaşa dair güzellikler saymakla bitmeyecek ama birkaç noktaya değinmezsek de içimiz rahat etmeyecek.

Abartıyormuşuz gibi gelmesin ama kendisi ne kadar genç olursa olsun. “Bizim zamanımızda böyle değildi” diyen amcalara taş çıkartacak kadar da “İstanbul Beyfendisi” bir adamdır.

Zaten detaycılığına dair birşey söylememize gerek yoktur sanırız. Art Direktör milleti işte… Uzun lafın kısası kendisi değerli bir insandır. Tanışıp da sevmeyen insan azdır.

Sanırım Onur’a dair söyleyebileceklerimiz daha doğrusu bu satırlara sığdırabileceklerimiz bu kadar.

Contact Form

    Adres

    Helis Metro Ofis, Yeşilbağlar Mah. Kaptan Sk. No:19 Kat:11, D:40, 34893 Pendik/İstanbul 

    Haber Bülteni
    Repektif © 2024.
    💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?